ART / Oil paintings / Oil painting 11809271
nr 1180 9271
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sweden. "Frukost i det gröna", signed. Olja på duk, 44x36 cm,
OIL PAINTING, "Frukost i det gröna", signerad. Olja på duk, 44x36 cm
Bengt Olov Abrahamsson, born 1924, dead 1989, Swedish painter.
1500
SEK 1000
Monday April 30 2018
at 19:13:55
30/4 13:57:56
Bengt Olov Abrahamsson
Read more about Bengt Olov Abrahamsson